Kolędowanie Nadziei 2018

Jak co roku w ostatnią sobotę grudnia Muzeum Dulag 121 zaprasza na wyjątkowe bożonarodzeniowe warsztaty dla całej rodziny. W tym roku Kolędowanie Nadziei odbędzie się 29 grudnia 2018 r. o godz. 16. w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury „Pałacyk” w Pruszkowie.

Zgłoszenia do 23 grudnia. Wstęp wolny (liczba miejsc ograniczona!)

Muzeum Dulag 121, wspólnie z Młodzieżowym Domem Kultury „Pałacyk” oraz Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści zaprasza na coroczne Kolędowanie Nadziei, czyli bożonarodzeniowe spotkanie dla rodzin z dziećmi.

29 grudnia w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury „Pałacyk” w Pruszkowie Pan Michał Malinowski – dyrektor Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści, wspólnie z animatorami przeprowadzi kreatywne warsztaty, które zainteresują tych młodszych i tych nieco starszych. Obok opowieści świątecznej i wspólnego kolędowania będziemy miedzy innymi budować z klocków, tworzyć ilustracje przestrzenne i książeczki pop-up, a także konstruować mechaniczne zabawki oraz bawić się z Bajkostworami. Oprócz tego Aleksandra Tkaczyk, wspólnie z zespołem w składzie Przemysław Skałuba i Mariusz Dropek, nauczy nas kilku bożonarodzeniowych kolęd i pastorałek. Na uczestników czekają również gwiazdkowe prezenty i słodki poczęstunek!

Chcielibyśmy, aby Kolędowanie Nadziei łączyło elementy tradycyjnych, kolędniczych opowieści z kreatywnymi warsztatami dla całej rodziny. Pragniemy, aby to coroczne wydarzenie było mile spędzonym czasem w gronie najbliższych, ale i okazją do świetnej zabawy zarówno dla dzieci jak i rodziców.

Podzielmy się nadzieją z dziećmi z Aleppo – weźmy udział w zbiórce pieniędzy Fundacji Świętego Mikołaja!

Podczas tegorocznego Kolędowania Nadziei dołączymy do zbiórki organizowanej przez Fundację Świętego Mikołaja. Wszystkie fundusze zebrane podczas wydarzenia zostaną budowę szkoły dla dzieci z Aleppo – jednego z tych miast, które podczas wojny w Syrii ucierpiały najbardziej.

Zgłoszenia przyjmujemy do 23 grudnia w Muzeum Dulag 121 tel: (22) 758 86 63, dulag@dulag121.pl.