JOW

Do zwolenników JOW-ów sprawdźcie !!!!

W Anglii 8.05.2015 r. gdzie obowiązują JOW-y partię Faraga (odpowiednika Kukiza) poparło 4,5 mln wyborców i nie otrzymała miejsca w parlamencie, natomiast Partia Szkocji uzyskała 1,8 mln głosów i ma 56 miejsc w parlamencie.
Bredzenie w Polsce o JOW-ach jest skuteczne dlatego, że ludzie są odporni na wiedzę. Zadaję pytanie zwolennikom JOW-ów, kto z uczciwych ludzi będzie mieć fundusze na swoją kampanię?

A zatem wynik będzie taki, że do sejmu wejdą sami aferzyści, którzy przez 25 lat nakradli się tyle, że starczy im na wiele pokoleń. To dopiero będzie samodzierżawie nie partyjne ale już stricte mafijne. TEGO CHCECIE NAIWNI?
Z drugiej strony prześledźcie jaka jest kariera medialna Palikota wspieranego przez WSI i P.Kukiza. Prawda, że podobna?

Kukiz, który W 2005 ROKU BYŁ W SZTABIE TUSKA,

W 2007 R. POPIERAŁ PLATFORMĘ,

W 2011 POPIERAŁ HANNĘ GRONKOWIEC-WALZ I ON MYŚLICIE, ŻE BĘDZIE WALCZYŁ Z PARTIOKRACJĄ?

STUKNIJCIE SIĘ W GŁOWĘ!!!!

Jego zadaniem jest zwalczanie PiS-u i konserwowanie władzy mafijnej w naszym kraju. Kukiz od kwietnia nie wychodził ze studiów telewizyjnych a szczególnie TVN-. Ostatnie błogosławieństwo dał mu Kuba Wojewódzki, „nastojaszcze” dziecko resortowe. Podobnie było z Palikotem.

OTRZĄŚNIJCIE SIĘ, BO WSI ROBI WAS W KONIA, PODRZUCAJĄC WAM FAŁSZYWYCH PROROKÓW wiedząc, że jesteście naiwnymi, IDEOWYMI, niepoinformowanymi kukiełkami w ich teatrzyku i wystarczy Wam podrzucić chwytliwe hasełka i pójdziecie jak ćmy do płomienia.

Inne hasło Kukiza, odebrać dotacje partiom !!!! To dopiero ściema :)))) wtedy służby obcych państw będą opłacały swoich pachołków w polskim parlamencie i z tych pieniędzy nikt ich nie rozliczy, A Wy zostaniecie „gołodupcami” na umowach śmieciowych !!!!!

Krystyna Balicka

fot--demotywatory-pl